Beşiktaş Haberleri
49,5565 %0.10
55,7692 %0.12
6.633,21 %-0.03
Eagle Media Genel New York Knicks NBA'in en pahalı ilk beşine sahip oldu

New York Knicks NBA'in en pahalı ilk beşine sahip oldu

2026-27 NBA sezonunun en pahalı tahmini ilk beşleri açıklandı. Zirvede 191.7 milyon dolarlık dev bütçesiyle New York Knicks yer alıyor.

New York Knicks NBA'in en pahalı ilk beşine sahip oldu
KAYNAK: (HABER MERKEZİ)

Zirvede New York Knicks var

Dünyanın en prestijli basketbol organizasyonu NBA'de, 2026-27 sezonunun kadro maliyetleri dikkat çekmeye devam ediyor. Takımların parkeye süreceği tahmini ilk beş oyuncularının toplam maaş yükleri hesaplandığında, listenin zirvesinde Doğu Konferansı ekiplerinden New York Knicks yer alıyor. 191.7 milyon dolarlık devasa bir bütçeyle ilk beşini oluşturan New York temsilcisi, bu alanda rakiplerini geride bırakarak ligin en maliyetli kadrosuna sahip takımı konumuna geldi.

Rakipler yakın takipte

Maliyet sıralamasında New York Knicks'i, 187.4 milyon dolarlık ilk beş maliyetiyle Batı Konferansı'nın iddialı ekiplerinden Denver Nuggets takip ediyor. Üçüncü sırada 179.3 milyon dolarla Cleveland Cavaliers bulunurken, Toronto Raptors 173.7 milyon dolar, Orlando Magic ise 172.9 milyon dolarlık rakamlarla listenin üst sıralarında kendilerine yer buldu. Basketbolseverlerin yakından takip ettiği Golden State Warriors, Philadelphia 76ers ve Miami Heat gibi dev organizasyonlar da en pahalı ilk beşler sıralamasında ilk ona girmeyi başardı.

SıraNBA Takımıİlk Beş Maliyeti (Tahmini)
1New York Knicks191.7 Milyon $
2Denver Nuggets187.4 Milyon $
3Cleveland Cavaliers179.3 Milyon $
4Toronto Raptors173.7 Milyon $
5Orlando Magic172.9 Milyon $
6Golden State Warriors172.8 Milyon $
7Philadelphia 76ers172 Milyon $
8Minnesota Timberwolves158.5 Milyon $
9Miami Heat156.2 Milyon $
10Oklahoma City Thunder153.9 Milyon $
Yorumlar
Yorum yazma kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız